Aktualności

Karty rowerowe rozdane

Data publikacji 29.06.2014

Kilkudziesięciu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej otrzymało przed zakończeniem roku szkolnego na uroczystym apelu karty rowerowe. Ten wyczekiwany przez dzieci dokument, potwierdzający ich znajomość przepisów ruchu drogowego oraz umiejętności praktyczne, wręczał Kierownik Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

25 czerwca br. tuż po godzinie 8.00 rano, w hali sportowej średzkiej podstawówki odbył się uroczysty apel, podczas którego dzieci otrzymywały nagrody zdobyte w różnego rodzaju konkursach i zawodach.

Ci, którzy pomyślnie zdali egzamin z przepisów ruchu drogowego oraz zaliczyli jego część praktyczną w postaci jazdy na rowerze, otrzymali również z rąk Kierownika Ogniwa Ruchu Drogowego asp. sztab. Jacka Janusa karty rowerowe.

Tym samym podczas nadchodzących wakacji, siadając na rower będą pamiętać, że jako posiadacze tak ważnego dokumentu, są odpowiedzialni na drodze nie tylko za siebie, ale też za pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Gratulujemy.

st. asp. Paweł Petrykowski

(źródło – KPP Środa Śląska)
Oficer Prasowy
asp. Marta Stefanowska