Aktualności

Wpadł na ulicy z amfetaminą – był też poszukiwany

Data publikacji 27.09.2014

Policjanci z Wołowa zatrzymali na jednej z ulic mężczyznę, który okazał się być poszukiwanym oraz posiadał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna wpadł po tym, jak na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać. Powód jego zdenerwowania szybko wyszedł na jaw. Teraz o dalszym losie zatrzymanego zdecyduje sąd.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołowie, w wyniku podjętych działań, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podejrzany, to 18 – letni mieszkaniec tego miasta. Mężczyzna okazał się być także poszukiwanym na podstawie decyzji sądu rodzinnego, w celu doprowadzenia do Ośrodka Szkolno - Wychowawczego.

Zatrzymany wpadł w ręce policjantów, po tym, jak był legitymowany przez funkcjonariuszy. Wcześniej na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Powód jego zachowania szybko wyszedł na jaw. Podczas sprawdzenia mężczyzny, okazało się, że jest on poszukiwany. To jednak nie był jedyny powód. Funkcjonariusze znaleźli przy nim również środki odurzające w postaci amfetaminy.

18 - latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grozić mu może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

st. asp. Paweł Petrykowski

(źródło – KPP Wołów)