Aktualności

Pierwsze zawody służb mundurowych w biatlonie

Data publikacji 27.09.2014

26 września 2014 r., na obiekcie sportowym Jamrozowa Polana w Dusznikach Zdroju, zorganizowane zostały przez Komendę Powiatową Policji w Kłodzku, Zawody Służb Mundurowych w Biatlonie Letnim. W zawodach, objętych honorowym patronatem przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, wystartowały również drużyny Straży Granicznej, Batalionu Piechoty Górskiej, Żandarmerii Wojskowej oraz reprezentacje czeskich policjantów z Usti nad Orlica oraz Rychnov nad Kneznou.

Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Dusznikach Zdroju, zorganizowała na Jomrozowej Polanie Zawody Służb Mundurowych w Biatlonie Letnim o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku.

Do udziału w zawodach policjanci zaprosili również przedstawicieli Straży Granicznej, Batalionu Piechoty Górskiej, Żandarmerii Wojskowej oraz reprezentacje czeskich policjantów z Usti nad Orlica oraz Rychnov nad Kneznou.

Zawody Służb Mundurowych w Biatlonie Letnim objęte zostały patronatem honorowym przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Ostatecznie po zaciętej rywalizacji, I miejsce zdobyła drużyna funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Kłodzku, II miejsce zajęła drużyna policjantów z Usti nad Orlicą, a III miejsce uzyskała drużyna policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Najlepszymi zawodnikami okazali się:
·Martin Vitek z Komendy Powiatowej Policji w Usti nad Orlicą,
·Łukasz Marcjanek z Komisariatu Policji w Polanicy Zdroju,
·Arkadiusz Ogorzałek z Placówki Straży Granicznej w Kłodzku.


Zwycięzcom gratulujemy.

st. asp. Paweł Petrykowski

(źródło – KPP Kłodzko)
Oficer Prasowy
podinsp. Wioletta Martuszewska
tel. 606-754-529