Aktualności

Odpowie za włamania do przyczep campingowych

Data publikacji 16.05.2015

Policjanci zatrzymali młodego mieszkańca Polkowic, który podejrzany jest o kilka włamań i kradzieży z przyczep campingowych. Mężczyzna włamywał się do i kradł różnego rodzaju akcesoria elektroniczne i wędkarskie. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz za przestępstwa, o które jest podejrzany odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali 20-letniego mieszkańca Polkowic, podejrzanego o włamania i kradzieże z przyczep campingowych. Do zdarzeń doszło na przełomie kwietnia i maja br. na jednym z parkingów niestrzeżonych w Polkowicach. Sprawca włamywał się w nocy, wchodził przez okna do przyczep campingowych, a następnie z ich wnętrza kradł różnego rodzaju akcesoria elektroniczne i wędkarskie. W ten sposób uszkodził i okradł kilka przyczep. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymany 20-latek już usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, a to przestępstwo zagrożone jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Polkowicach
st. asp. Daria Solińska
tel.600-229-096

nadkom. Krzysztof Zaporowski