Aktualności

Wracając z imprezy niszczył lustra drogowe

Data publikacji 14.08.2015

Policjanci z powiatu bolesławieckiego zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o niszczenie infrastruktury drogowej. Sprawca bez najmniejszego powodu rozbił dwa lustra a jedno zrzucił ze słupa. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem, który może orzec w jego sprawie karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu w Nowogrodźcu zatrzymali 19-letniego mieszkańca Sosnowca, podejrzanego i niszczenie infrastruktury drogowej. Funkcjonariusze w trakcie działań operacyjnych ustalili, że sprawca odpowiedzialny jest za uszkodzenie trzech luster stojących przy drodze. Okazało się, że mężczyzna wracając z imprezy bez najmniejszego powodu w miejscowości Osiecznica rozbijał lustra, które stosuje się w miejscach ograniczających widoczność kierującym, a dodatkowo jedno z nich zrzucił ze słupa. Wartość zniszczeń oszacowana została na kwotę półtora tysiąca złotych.

Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz za swój wybryk odpowie przed sądem. Za tego typu czyn może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Bolesławcu
Oficer Prasowy
mł. asp. Tomasz Kazimierczuk
tel. 600 – 266 – 990