Zawodnicy rywalizowali podczas VI Biegu z Policją w Górze

Już po raz szósty zorganizowany został Bieg z Policją w Górze. Na starcie zawodów stanęło ponad 320 gotowych do wspólnej rywalizacji biegaczy. Impreza miała charakter otwarty w związku z tym na 10-kilometrowej trasie wyznaczonej ulicami miasta do mety pobiegli wszyscy chętni zawodnicy. Patronat honorowy nad imprezą objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Wojewoda Dolnośląski oraz Komendant Główny Policji.

Impreza ta rozpoczęła się 29 sierpnia 2015 r. o godzinie 16.00 na stadionie sportowym w Górze. Do wspólnej rywalizacji w biegu na 10 kilometrów stanęli wszyscy chętni uczestnicy zawodów.

Ponad 320 biegaczy w duchu sportowej rywalizacji walczyło o tytuł najlepszych w poszczególnych kategoriach. Pierwsi na mecie zawodnicy przybiegli już po niecałych 30 minutach. W kategorii OPEN mężczyzn został pobity dotychczasowy rekord trasy. W trakcie zawodów rozgrywane były również Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów.

Zawody te organizowane już po raz szósty, na stałe wpisały do policyjnego kalendarza imprez sportowych. Patronat honorowy nad biegiem objęli Wojewoda Dolnośląski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji. Na zwycięzców oraz wszystkich uczestników imprezy czekało wiele atrakcji. W kategorii "Open" były to nagrody finansowe, a w Mistrzostwach Polski Policjantów nagrody rzeczowe.